Team indeling 2017/2018

 

Selectie (1/2)

Vitesse 1 Pieter Korteweg

Vitesse 2 = Harro Tamerius

Heren Dames
Berkman, Sebastiaan Bodde, Lisanne
Genderen, Yerman van Genderen, Sharlynn van
Helden, Christian van Jabaaij, Brenda
Helden, Nathan van Jansen, Nicki
Helden, Stefan van Jhinkoe Rai, Devi
Honkoop, Marc Luijendijk, Eline
Pol, Dennis van der Meijboom, Esmeralda
Pol, Robin van der Mikkers Lisette
Senff, Matthijs Mikkers Suzanne
Tchang, Shihfa Schelde, Lisa van der
Visser, Ruben  
Willemsteijn, Luc  

 

Selectie (3/4)

Vitesse 3 vacature

Vitesse 4 vacature

Heren Dames
Afvaller selectie Afvaller selectie
Afvaller selectie Boschma, Judith
Afvaller selectie Buurman, Tamara
Bodde, Bart Hirschfeld, Stephanie
Boschma, Tom Kok, Lynnette
Delft, Bob van Tol, Iris van
Dubbeldam, Christiaan Tol, Miranda van
Lambregtse, Ewout Vermeulen, Claudia
Maijer, Nick Willemsteijn, Ashley
Nugteren, Sjoerd Zwaal, Andrea
Zevenhuijzen, Rutger  

 

Vitesse 5

vacature

Heren Dames
Boot, Martijn Bunk, Anne
Bunk, Arjan Bunk, Ingrid
Coolegem, Remon Hoogwerf, Kitty
Nieuwland, Marcel Tholen, Monique van der
Nobel, Stefan Vries, Marieke de
Schenk, Raymond  
   
   
Vitesse 6

vacature

Da Gruz Goncalves, Nino Blok, Linda
Graafland, Jos Groot, Babette de
Hoogervorst, Lars Jabaaij, Denise
Oosterom, Guido Jabaaij, Saskia
Voogd, Duncan de Milot, Shirena
Zwaag, Job van der  

 

Vitesse A1/A2 selectie

Vitesse A1 Mario Booij en Dennis van der Pol

Vitesse A2 = Yerman van Genderen

Heren Dames
Aulman, Thomas Groot, Lidewei de
Baas, Jarno Jansen, Maxime
Jagt, Kevin van der Kooij, Elianne
Kooij, Martijn Luijendijk, Anne
Maten, Jeffrey van der Nab, Dominique
Nijssen, Stefan Nol, Iris van der
Stegenga, Ruben Poel, Marel
Vries, Pieter de Rieske, Femke
Wit, Richard de Visser, Amber
  Visser, Femke

 

Vitesse B1/B2 selectie

Vitesse B1 Lisette Mikkers en Ruben Visser

Vitesse B2 Nathan van Helden en Patricia de Reus

Heren Dames
Hommersom, Joost Aulman, Marije
Huisman, Stef Capellen, Susan van
Ibrahim, Rauf Haan, Daniek
Marras, Titziano Kasius, Marit
Stolk, Martijn Krommenhoek, Megan
Tholen, Kevin van der Nijssen, Tamara
Vrijmoet, Mike Nol, Tara van der
Wagemakers, Glenn Oosterlaken, Eline
Wel, Martijn van der Pol, Fleur van der
Werkhoven, Tim van Theodasiadis, Lenna

 

Vitesse B3

vacature

Heren Dames
Afvaller B1/B2 Afvaller B1/B2
Menheere, Damian Held, Julia
Post, Robbin Langerak, Evy
Roos, Thijmen Tholen, Sharon van der
  Timmer, Julia
   
   
   

 

Vitesse C1/C2 selectie
Vitesse C1 Dennis van Kooten en Robin van der Pol Vitesse C2 vacature en vacature
Heren Dames
Aliet, Colin Alebeek, Amber van
Dauvillier, Stephane Bal, Robin
Kasius, Stijn Bezemer, Sanne
Molenaar, Lars Boef, Josje den
Ouden, Fabian den Hof, Eliza van t
Roterman, Timon Hof, Nienke van t
  Leer, Elena van der
  Ras, Yara
  Reus, Isabella
  Roos, Feline
  Sip, Rebecca
  Stoop, Femke
  Tichelaar, Luna
  Toussaint, Femke

 

Vitesse C3
Remon Coolegem en Martijn Kooij
Heren Dames
Jagt, Dylan van der Duin, Sterre van
Visser, Sjoerd Lagendijk, Jill
Vries, Martijn de  
4 afvallers vanuit de C1/C2

 

Vitesse C4 Etienne Cuijnen en vacature
Dames Heren
Bank, Emma Schelven, Quinten van
Cuijnen, Daphne  
Driel, Elina van  
Haterd, Kimberly van  
Ketelaar, Eline  
Roterman, Quinty  

 

Vitesse D1
Sharlynn van Genderen en Thomas Aulman
Heren Dames
Bremmer, Thijs Aliet, Alana
Fokkens, Deco Schaik, Lily-ann
Snoei, Lars Schelven, Lara van
Stoop, Janick Wolleswinkel, Eva
Terwijn, Nick  

 

Vitesse D2 Tamara Buurman en vacature
Heren Dames
Buurman, Maikel Haterd, Laura van den
Dorsman, Jorgen Jongenotter, Anna
Haan, Boaz de Schenk, Naomi
Hoorn, Tim ten  
Staal, Ryan  
Volk, Bas  

 

Vitesse D3 Vacature en vacature
Heren Dames
Leeuwen, Tim van Aandeweg, Vera
Maaskant, Jonas Gangelhof, Yasmine
Rackwitsz, Sven Graaf, Nienke de
Taffijn, Max Pater, Luna

 

Vitesse E1
Iris van Tol en Richard de Wit
Heren Dames
Dauvillier, Lauric Koster, Sophie
Maaskant, Mattias Molenaar, Tara
Roterman, Stijn  

 

Vitesse E2
Kevin van der Jagt en Jarno Baas
Heren Dames
Leun, Sven van der Bal, Anouk
Siemann, Luuk Kapteijn, Vera
Vrijmoet, Sander  

 

Vitesse E3
Femke Visser en Dominique Nab
Heren Dames
Hoorn, Rens ten Haan, Sara de
Kuiper, Elmar Lips, Sophie
Snoei, Kjeld Moor, Nienke de

 

Vitesse E4
Devi Jhinkoe-rai en Brenda Jabaaij
Heren Dames
Gangelhof, Tristan Alonso dos santos, Inez
Jongenotter, Coen Vermaire, Esmee
Nuijen, Luuk  
Siemann, Thom  

 

Vitesse E5
Anne Bunk en Elianne Kooij
Heren Dames
Duine, Steven Dool, Hanne van den
Rijneveld, Simon Kock, Fiene
  Stroop, Nora

 

Vitesse F1
Cindy Hameete en Ashley Willemsteijn
Heren Dames
Kapteijn, Brian Hameete, Nikki
  Kuiper, Lotte
  Vreugenhil, Abigail

 

Vitesse F2 vacature en vacature
Heren Dames
Werkhoven, Rick van Kock, Mare de
Tesfa Naomi

 

Vitesse G1 Bart Boddé
Heren Dames
Heijkoop, Robin Barendregt, Anneke
Klein, Ricardo Beukers, Gerine
Kroon, Delano Ginkel, Eveline van
Schollaart, Remco Kok, Anouk
Sintnicolaas, Leon Mark, Iris van der
  Ottevanger, Julie
  Peek, Samantha
  Wayenburg, Sacha van

 

Vitesse G1 Bart Boddé
Heren Dames  
Heijkoop, Robin Barendregt, Anneke  
Klein, Ricardo Beukers, Gerine  
Kroon, Delano Ginkel, Eveline van  
Schollaart, Remco Kok, Anouk  
Sintnicolaas, Leon Mark, Iris van der  
  Ottevanger, Julie  
  Peek, Samantha  
  Wayenburg, Sacha van  
© 2014 KV Vitesse - Deze site is geoptimaliseerd voor resoluties van 1280x1024 en hoger. Lagere resoluties kunnen de site vervormen.