Bestuur

Algemeen contactadres: bestuur@kvvitesse.nl

Positie:
Naam:
Email-adres:
Voorzitter Leo Visser bestuur@kvvitesse.nl
Secretaris Grady Stoopendaal Zie voorzitter
Penningmeester Erik Maaskant Zie voorzitter
Bestuurslid Walter Snoei Zie voorzitter
Bestuurslid Mario Booij Zie voorzitter
Voorzitter Jeu de Boules Peter Bruinzeel Zie voorzitter

 

Commissie Technische Zaken (CTZ)

Algemeen contactadres: ctz@kvvitesse.nl

Positie:
Naam:
Email-adres:
Voorzitter Paul Bodde voorzitterctz@kvvitesse.nl
Coördinatie algemeen   coordinatie@kvvitesse.nl
Senioren 1 & 2 Niels Molendijk
Senioren 3 t/m 6 Remon Coolegem
A-Jeugd Remon Coolegem
B-Jeugd Niels Molendijk
C/D Yerman van Genderen
E/F Sharlynn van Genderen
Wedstrijdzaken Ruben Visser wedstrijdsecretariaat@kvvitesse.nl

 

Wedstrijdsecretariaat

Algemeen contactadres: wedstrijdsecretariaat@kvvitesse.nl

Positie:
Naam:
Email-adres:
Oefenwedstrijden Maurice Wetzels oefenwedstrijden@kvvitesse.nl
Senioren Ruben Visser senioren@kvvitesse.nl
Junioren (A) Sandra Hofman junioren@kvvitesse.nl
Aspiranten (B, C) Monique van der Tholen aspiranten@kvvitesse.nl
Pupillen (D, E, F) Belinda Aliet pupillen@kvvitesse.nl

 

Commissies & Contactpersonen

Positie:
Naam:
Email-adres:
Jeu de Boules Sjoerd Hofstra jeudeboules@kvvitesse.nl
Kantinecommissie Danny Kaats kantine@kvvitesse.nl
Vertrouwenspersoon Ruud van Vreeswijk vertrouwenspersoon@kvvitesse.nl
PR & Sponsoring Sebastiaan Berkman voorzittersc@kvvitesse.nl
Webmasters Remco vd Linden/Frank Vonk webmasters@kvvitesse.nl
Ledenadministratie Willeke Booij / Loes Bezemer ledenadministratie@kvvitesse.nl
Lief en leed José Weeda liefenleed@kvvitesse.nl
Schoolkorfbal José Weeda schoolkorfbal@kvvitesse.nl
Club van 100 vacant club100@kvvitesse.nl
Kampcommissie Frank Vonk kamp@kvvitesse.nl
Kledinguitgifte Jeannette Mikkers kleding@kvvitesse.nl
G Korfbal Bart Boddé gkorfbal@kvvitesse.nl
Arbitrage Bernhard Righolt arbitrage@kvvitesse.nl
Korfbalmateriaalbeheer Leo Visser materiaalbeheer@kvvitesse.nl
Accommodatie & Onderhoud Sjaak den Otter accommodatie@kvvitesse.nl
ICT Leo Visser ict@kvvitesse.nl
Activiteiten Arjan Bunk activiteiten@kvvitesse.nl

 

© 2014 KV Vitesse - Deze site is geoptimaliseerd voor resoluties van 1280x1024 en hoger. Lagere resoluties kunnen de site vervormen.