Barrooster zaal seizoen 2023-2024
Goedendag allemaal,
Zie hieronder het barrooster voor 2e helft veld. Het rooster is ook altijd terug te vinden op de website.
Mocht je zijn ingedeeld op een ongelegen moment, dan graag zelf even ruilen met andere ouders/verzorgers en de ruiling doorgeven aan ons via de mail. (kantine@kvvitesse.nl)
Alvast bedankt voor jullie tijd tijdens de bardiensten. We proberen binnen de vereniging alles zo goed mogelijk te regelen voor onze leden en dat kunnen we niet zonder jullie hulp, waarvoor dank!
Groetjes namens de kantinecommissie,
Lisa.
.
13-01-2024 | |||
Openen: kantinecommissie | |||
Tijd: | Team: | Wie: | |
08.30 – 11.00 | Vitesse B2 | Fam. van der Leun, Fam. De Moor en Cynthia | |
11.00 – 14.00 | Vitesse B1 | Fam. Roterman en Fam. Koster | |
14.00 – 17.00 | Vitesse 1 | ||
17.00 – 20.00 | Vitesse A1 | Fam. Ten Hoor en Fam. Tamminga | |
20.00 – sluit | Vitesse A3 | Fam. Volk en Fam. Bremmer | |
Sluit: Laatste bardienst | |||
20-01-2024 | |||
Openen: kantinecommissie | |||
Tijd: | Team: | Wie: | |
08.30 – 11.00 | Vitesse E6 | Fam. Kock, Fam. Visser en Cynthia | |
11.00 – 14.00 | Vitesse C1 | Fam. Kuypers en Fam. Valkhof | |
14.00 – 17.00 | Vitesse A1 | Fam. Den Ouden en Fam. De Looff | |
17.00 – 20.00 | Vitesse 6 | ||
20.00 – sluit | Vitesse 2 | ||
Sluit: Laatste bardienst | |||
27-01-2024 | |||
Openen: kantinecommissie | |||
Tijd: | Team: | Wie: | |
08.30 – 11.00 | Vitesse E4 | Fam. Steenbakkers en Fam. Sap | |
11.00 – 13.30 | Vitesse B1 | Fam. Molenaar en Fam. Stroop | |
13.30 – 16.00 | Vitesse D1 | Fam. Vreugdenhil en Fam. Oudenaarden | |
16.00 – 18.30 | Vitesse B3 | Fam. Gangelhof en Fam. Maliangkaij | |
18.30 – sluit | Vitesse 3 | ||
Sluit: Laatste bardienst | |||
03-02-2024 | |||
Openen: kantinecommissie | |||
Tijd: | Team: | Wie: | |
08.30 – 11.00 | Vitesse E4 | Fam. van der Welle en Fam. Wingerden | |
11.00 – 13.30 | Vitesse 7 | ||
13.30 – 16.30 | Vitesse 5 | ||
16.30 – sluit | Vitesse 6 | ||
Sluit: Laatste bardienst | |||
10-02-2024 | |||
Openen: kantinecommissie | |||
Tijd: | Team: | Wie: | |
08.30 – 11.00 | Vitesse E5 | Fam. van Wijk en Fam. Veenstra | |
11.00 – 13.30 | Vitesse B2 | Fam. Tamminga en Fam. Rijneveld | |
13.30 – 16.00 | Vitesse 1 | ||
16.00 – 19.00 | Vitesse A1 | Fam. Roterman en Fam. Wolleswinkel | |
19.00 – sluit | Vitesse 7 | ||
Sluit: Laatste bardienst | |||
02-03-2024 | |||
Openen: kantinecommissie | |||
Tijd: | Team: | Wie: | |
08.30 – 11.00 | Vitesse B1 | Fam. Siemann en Fam. Coutinho | |
11.00 – 13.30 | Vitesse D2 | Fam. van der Hout en Fam. Smolders | |
13.30 – 16.00 | Vitesse 5 | ||
16.00 – 18.30 | Vitesse 3 | ||
18.30 – sluit | Vitesse 7 | ||
Sluit: Laatste bardienst | |||
09-03-2024 | |||
Openen: kantinecommissie | |||
Tijd: | Team: | Wie: | |
08.30 – 11.00 | Vitesse E1 | Fam. van Duinen en Fam. van Iersel | |
11.00 – 14.00 | Vitesse 2 | ||
14.00 – 17.00 | Vitesse 1 | ||
17.00 – 20.00 | Vitesse 4 | ||
20.00 – sluit | Vitesse 6 | ||
Sluit: Laatste bardienst | |||
16-03-2024 | |||
Openen: kantinecommissie | |||
Tijd: | Team: | Wie: | |
08.30 – 11.00 | Vitesse E2 | Fam. Oudenaarden, Fam. Veltman en Cynthia | |
11.00 – 14.00 | Vitesse D1 | Fam. van Boeschoten en Fam. Hoogerheide | |
14.00 – 17.00 | Vitesse D3 | Fam. de Zeeuw en Fam. Wervenbos | |
17.00 – 20.00 | Vitesse C2 | Fam. Kersseboom en Fam. Reitsma | |
20.00 – sluit | Vitesse 5 | ||
Sluit: Laatste bardienst |