Navigeer eenvoudig

Hieronder treft u aan het barrooster zaal seizoen 2019 – 2020.

11-jan-20
Openen: Ellie
Tijd: Team: Wie:
09.00-12.00 Vitesse D1 Fam. Roterman en Fam. Molenaar
12.00-15.00 Vitesse B3 Fam. v Leeuwen en Fam. v Duin
15.00-sluiten Vitesse A3 Fam. Theodosiadus en Fam. v Cappellen
Sluiten: Danny
18-jan-20
Openen:Corine
Tijd: Team: Wie:
08.30-11.30 Vitesse E3 Fam. Gouw ern Fam. Zoetewei
11.30-14.30 Selectie1,2 Selectie 1,2
14.30-17.30 Vitesse A2 Fam. Stegenga en Fam. v Werkhoven
17.30-21.30 Vitesse 4 Ewout en Lidewei
Sluiten Overig Danny en Dennis
Sluiten: Danny en Dennis
25-jan-20
Openen:Danny
Tijd: Team: Wie:
08.30-11.30 Vitesse F1 Fam. Vreugdenhil en Fam. v.d. Vorm
11.30-14.30 Vitesse C1 Fam. Terwijn en Fam. v. Schelven
14.30-17.30 Vitesse B1 Fam. Stoop en Fam. Tichelaar
17.30-sluiten Vitesse A1 Fam. d Otter en Fam. Nijssen
Sluiten: Loes

 

1-feb-20
Openen: Ellie
Tijd: Team: Wie:
08.30-11.30 Vitesse E1 Fam Logtenberg en Fam. Kuypers
11.30-14.30 Vitesse C1 Fam. v. Schaik en Fam. Bremmer
14.30-17.30 Selecti 1,2 Selectie 1,2
17.30-20.30 Overig Robert P en nog onbekend
20.30-sluiten Overig Nog onbekend (2x)
Sluiten: Danny
8-feb-20
Openen:Danny
Tijd: Team: Wie:
08.30-11.30 Vitesse D2 Fam. Jongenotter en Fam. Nuijen
11.30-14.30 Vitesse B2 Fam. Ras en Fam. Volk
14.30-17.30 Vitesse 5 Marieke en Ruben S
17.30-sluiten Overig Corine en ????
Sluiten: Corine
15-feb-20
Openen: Loes
Tijd: Team: Wie:
08.30-11.30 Vitesse F2 Fam. Heuvelink en Fam. Boesschoten
11.30-14.30 Vitesse D3 Fam. Slingerland en Fam. Rackwitz
14.30-17.30 Selectie1,2 Selectie 1,2
17.30-20.30 Vitesse 3 Sjoerd en Tom
20.30-sluiten Overig Lynette en Ingrid
Sluiten: Danny

 

7-mrt-20
Openen:Corine
Tijd: Team: Wie:
08.30-11.30 Vitesse E4 Fam. Boomstra en Fam. v.d Wulp
11.30-14.30 Vitesse C2 Fam. Haan en Fam. Buurman
14.30-17.30 Vitesse B2 Fam. Alebeek en Fam. v.d Wel
17.30-20.30 Vitesse A3 Fam. v. Werkhoven en Fam. Krommenhoek
20.30-sluiten Overig Martijn Kr en Annelies O
Sluiten: Martijn Kr
 

 

14-mrt-20
Openen: Ellie
Tijd: Team: Wie:
08.30-11.30 Vitesse E3 Fam. Bakker en Fam. Kersseboom
11.30-14.30 Vitesse B1 Fam. Bal en Fam. Molenaar
14.30-17.30 Selectie1,2 Selectie 1,2
17.30-20.30 Vitesse 5 Robert en Duncan
20.30-sluiten Vitesse 3 Pascal en Judith
Sluiten: Loes
21-mrt-20
Openen:Danny
Tijd: Team: Wie:
08.30-11.30 Vitesse F1 Fam Molijn (J) en Fam. Alonso dos Santos
11.30-14.30 Vitesse D1 Fam. Siemann en Fam. Kapteijn
14.30-17.30 Vitesse B3 Fam. Roterman en Fam. Crans
17.30-sluiten Overig Corine en Remco
Sluiten: Corine

 

28-mrt-20
Openen: Ellie
Tijd: Team: Wie:
08.30-11.30 Vitesse E2 Fam. Kraayeveld en Fam d.Bruin
11.30-14.30 Selectie1,2 Selectie1,2
14.30-17.30 Vitesse A3 Fam. v.d. Nol en Fam. Willemsen
17.30-20.30 Vitesse 4 Rutger en Lynette
20.30-sluiten Overig Kantinecommissie
Sluiten: KC