Hieronder treft u aan het restant van het barrooster veldseizoen 2018 – 2019.
En na te lezen via de website tab Korbal -> Roosters en Regels -> Barrooster.
20 april 2019 | ||||
Openen: Corine | ||||
Tijd: | Team: | Wie: | ||
08.30-11.00 | ouders F1 | Fam. Kersseboom en Fam. Tempelman | ||
11.00-13.30 | ouders E2 | Fam. de Haan en Fam. Nuijen | ||
13.30-16.00 | ouders C1 | Fam. Bal en Fam. Wolleswinkel | ||
16.00-18.30 | ouders A1 | Fam. Visser en Fam. Nab | ||
18.30-sluiten | Selectie 1,2 | Selectie 1,2 | ||
Sluiten: Danny | ||||
11 mei 2019 | ||||
Openen: Fred | ||||
Tijd: | Team: | Wie: | ||
08.30-11.00 | ouders D1 | Fam. Aliet en Fam. Molenaar | ||
11.00-13.30 | ouders C2 | Fam. Buurman en Fam. v ’t Hof | ||
13.30-16.00 | ouders A3 | Fam. Theodosiadis en Fam. Roos | ||
16.00-18.30 | Vitesse 5 | Ingrid en Anne | ||
18.30-sluiten | Vitesse 4 | Ewout en Iris | ||
Sluiten: Danny | ||||
18 mei 2019 | ||||
Openen: Corine | ||||
Tijd: | Team: | Wie: | ||
08.30-11.00 | ouders E3 | Fam. Vreugdenhil en Fam. Rijneveld | ||
11.00-13.30 | ouders B2 | Fam. Willemsen en Fam. v.d. Haterd | ||
13.30-16.00 | ouders A2 | Fam. Kasius en Fam. Hommerson | ||
16.00-18.30 | Vitesse 3 | Pieter en Amber | ||
18.30-sluiten | Overig | Danny | ||
Sluiten: Danny | ||||
25 mei 2019 | ||||
Openen: Ellie | ||||
08.30-11.00 | ouders E6 | Fam. Zoetewij en Fam. Adiguzel | ||
11.00-13.30 | ouders B1 | Fam. Sip en Fam. Vrijmoet | ||
13.30-16.00 | Overig | ??? | ||
16.00-18.30 | Overig | Cynthia Nijssen en Robert Pijl | ||
18.30-sluiten | Selectie 1,2 | Selectie 1,2 | ||
Sluiten: Danny | ||||
1 juni 2019 | ||||
Openen: Fred | ||||
08.30-11.00 | ouders D3 | Fam. Rockwitz en Fam. Kuiper | ||
11.00-13.30 | ouders C3 | Fam. V Driel en Fam. Ketelaar | ||
13.30-16.00 | ouders A3 | Fam. Jabaay en Fam. Krommenhoek | ||
16.00-18.30 | Vitesse 5 | Babette en Mariek | ||
18.30-sluiten | Vitesse 4 | Bob en Judith | ||
Sluiten: Danny | ||||
15 juni 2019 | ||||
Openen: Fred | ||||
08.30-11.00 | ouders F2 | Fam. Gouw en Fam. Molijn | ||
11.00-13.30 | ouders E1 | Fam. Bal en Fam. Snoei | ||
13.30-16.00 | ouders A2 | Fam. d Otter en Fam. Huisman | ||
16.00-18.30 | Vitesse 3 | Matthijs en Stephanie | ||
18.30-sluiten | Selectie 1,2 | Selectie 1,2 | ||
Sluiten: Danny | ||||